trenru

 

Web sitemizden güvenli ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilirsiniz. Online Danışmanlık | Uzaktan Eğitim Spor ve Beslenme Hizmetleri alanında rakipsiz başarımızı, yıllara dayanan tecrübemiz, kendimize güvenimiz ve sizlere olan sevgimizle borçluyuz. Bizi tercih eden bütün müşterilerimize sonsuz teşekkürler...

 1. Bilgisayardan veya mobil cihazdan "ÜYE OL" butonuna tıklayarak üyelik sayfası açılır.

   


 2. Üyelik sayfasında bulunan alanların tamamı eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurularak "KAYIT" butonuna tıklanır. 3. Bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde girilip "KAYIT" butonuna tıklandığında site, aşağıda olduğu gibi bir bilgilendirme mesajı verir.  4. Daha sonra üyelik aktivasyonunun gerçekleştirilebilmesi için kayıt sırasında belirtilen mail adresine sistem tarafından otomatik olarak gönderilen aktivasyon bağlantısına tıklanarak, üyelik etkin hale getirilir. 5. Aktivasyon işleminin tamamlanmasının ardından site üzerinde aşağıda olduğu gibi bir bilgilendirme mesajı görünür. 6. "ÜYE GİRİŞİ" butonu yardımıyla açılan sayfada, kayıt sırasında belirlenmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile oturum açılır.
 7. Başarılı olan girişin ardından alışveriş işlemlerini gerçekleştirmek üzere "ONLINE DANIŞMANLIK" sayfası ziyaret edilir. 8. "ONLINE DANIŞMANLIK" sayfasında bulunan paketlerden, almayı planladığınız paketin üzerine tıklayarak paket ile ilgili ayrıntıları görebileceğiniz sayfa açılır. 9. Paket sayfasından alınacak olan hizmet belirlenerek "SATIN AL" butonuna tıklanır. 10. Bu işlemin ardından sayfanın üst kısmında alışveriş tutarının yazılı olduğu bir satır belirir ve o satırda bulunan "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" butonu tıklanır. 11. Açılan sayfada bulunan "KUPON" alanına varsa indirim kuponu girilerek "EKLE" butonu tıklanır. Sayfada satın alınacak ürün, ürünün fiyatı kontrol edildikten sonra "SİPARİŞ VER" butonu tıklanır. 12. Devamında açılan sayfada belirtilen ödeme tutarı, belirtilen hesap numarasına HAVALE/EFT yapılır. HAVALE/EFT işlemi sırasında açıklama kısmına belirtilen "SİPARİŞ NUMARASI" yazlır. 13. Sipariş işleminin tamamlanmasının ardından E-Posta adresinize site tarafından otomatik olarak aşağıdaki gibi bir ileti gönderilir. 14. Ödeme işleminizin sisteme başarılı olarak yansımasının hemen ardından E-Posta adresinize yukarıdaki iletiye benzer bir onay iletisi gönderilir ve müşteri temsilcimiz, kayıt sırasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz aracılığıyla sizlerle aynı gün içerisinde iletişime geçer.